NC Fénix
NC Fénix

Nákupní centrum Fénix přivítalo své návštěvníky 13. března 2008. Moderní objekt s prostornými pasážemi nabízí pohodlné nákupy nejen místním obyvatelům, ale také hostům přilehlého kongresového hotelu a v neposlední řadě díky výborné dopravní dostupnosti i návštěvníkům z dalších částí Prahy. Komplex nákupního centra a kongresového hotelu je umístěn na dopravním uzlu Vysočan, nad stanicí metra B Vysočanská s výbornou dostupností MHD zastoupenou jak autobusy, tak tramvajemi či vlaky. Na celkové ploše přesahující 13 500 m2 se návštěvníkům pod jednou střechou otevírá více než 70 obchodů, prodejen, služeb, kaváren a restaurací.

Srdcem celého komplexu je supermarker Billa s rozlohou více než 1 200 m2. Na dvě patra obchodů, služeb a kaváren navazuje ve třetím podlaží food court a rozsáhlé wellness a fitness centrum s rozlohou přes 1 200 m2. Komfortní nákup v celém komplexu je zajištěn tím, že je k dispozici infostánek, kde se vždy dozvíte, jak se dostanete nejsnadněji do svého oblíbeného obchodu, jaké novinky a akce si pro Vás nákupní centrum připravilo, nebo si zde můžete zakoupit dárkové poukazy pro své blízké. K dispozici je také 600 parkovacích míst v podzemních garážích objektu.

Dárková karta

Osobní dárková karta

Je tolik příležitostí, ke kterým vybíráte dárek – narozeniny, svátky, odměna za úspěch ve škole, poděkování a každoroční dárková sezóna, Vánoce. Nebo jen tak. Dárková karta Fénix je chytrý dárek, který pořídíte rovnou krásně zabalený pro každou příležitost.

Věnujte dárkovou kartu, která potěší. Trefíte se do vkusu každého, obdarovaný si vybere podle přání ze široké nabídky obchodů v našem centru. K dárkové kartě dostanete elegantní obal, do kterého můžete vepsat vlastní věnování
Kde uplatnit dárkovou kartu Fénix?

Objednat dárkovou kartu
Uzamyktelné skříňky

Uzamykatelné skříňky

Uzamykatelné skřínky jsou určené pro krátkodobé a bezpečné uložení osobních věcí, v rámci standardní otevírací doby NC Fénix. Odloženou tašku s nákupy, anebo bundu, je potřeba si vyzvednout ještě týž den, nejpozději do zavírací doby. Vždy po uzavření Nákupního centra se prostory skříněk otevírají, kvůli bezpečnosti kontrolují a nalezený obsah se likviduje. Věříme, že nové skříňky vám zpříjemní nákupy a čas strávený u nás!

Parking

Krátkodobý parking

  • První 3 hodiny zdarma (o víkendu 5 hodin zdarma)
  • Čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč
  • Ceny za jednotlivé hodiny se sčítají

Navíc si můžete Váš příjezd i odjezd předem rezervovat, či ověřit dostupnost a cenu za parkování.
Navštivte webové stránky bezpečného parkování.

Dlouhodobý parking

Je možno pronajmout dlouhodobé stání v garáží NC Fénix. Měsíční pronájem je 2600 Kč vč. DPH, plus 100 Kč jednorázový poplatek za vydání karty (nevratný).

Pro poptávku prosím kontaktujte: p.matouskova@cpipg.com

Dětský koutek

Dětský koutek je k dispozici v rámci Gastro zóny ve 2. patře NC Fénix. Koutek není hlídaný a je pro děti od 3 do 10 let.

Jsou zde k dispozici herní prvky - chacha box, pro max. 10 dětí s kuličkami a skluzavkou, hopsadla, odrážecí mašinka, interaktivní dřevěná kostka či molitanová zvířátka. U koutku je samostatné dětské WC a poblíž kavárny Creperie navíc kojící koutek.

Dětský koutek

Fotokabinka

Fénix rozšiřuje nabídku služeb a pro všechny, kdo si potřebuje rychle pořídit nejen průkazové fotografie (včetně amerického formátu) na vyřízení oficiálních dokladů, je připravena fotokabinka, která se nachází v lobby do parkingu v 2. PP. Ovládání fotoautomatů je díky dotykové obrazovce a jednoduchému návodu rychlé a intuitivní, pohotový zákazník odchází s fotografiemi za pouhou 1 minutu. Průkazové fotografie splňují požadavky na průkazové foto v ČR i EU nejen z hlediska formátu, ale i z hlediska kvality a barevné stability obrazu. Platební modul automatu umožňuje platbu v Kč i v €urech.

fotokabinka

AlzaBox – Nonstop vyzvednutí zboží za pár vteřin

Své zásilky si můžete vyzvednout v AlzaBoxu, který najdete u vstupu do centra ze Sokolovské ulice. Bezpečný a rychlý způsob odběru zboží. K dispozici kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chytrý tip: Zaplaťte objednávku kartou předem a ušetřete. Při online platbě vás doručení do AlzaBoxu stojí jen 49 Kč, ušetříte tak 20 Kč oproti platbě při vyzvednutí.

Alzabox

Z-BOX – Nonstop provoz

Samoobslužné výdejní místo Zásilkovny, díky kterému už nikdy nemusíte být jako na trní a čekat, až vám zavolá kurýr. Cena doručení již od 41 Kč. A vše rychle a bez front. Z-BOX najdete u vstupu do centra ze Sokolovské ulice a přímo v nákupním centru Fénix v 1. patře vedle UniCredit Bank.

Zásilkovna

GLS Parcel Box - Správné místo pro vaše balíky

Samoobslužný GLS Parcel Box je dostupný 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Rychlé a pohodlné vyzvednutí doručovaného balíku nebo podání balíků k přepravě sítí GLS v ČR i po celé Evropě.

GLS Parcel