Duch Vánoc objeven v Costa Coffee

Vůně dokáže až magickým způsobem vyvolat vzpomínku, která je zasunutá hluboko v paměti. Také vám stačí letmý závan vůně perníku, skořice, horké čokolády a vybaví se vám Vánoce? Přivolejte si je voňavými kávovými nápoji a stylovými kelímky z nové zimní série Costa Coffee. Společně s dezerty vám to půjde skoro samo.  

 

Perníkové caffè latte

Perníkové caffè latte není ve vánoční nabídce žádným nováčkem. Pro kávu s našlehaným mlékem, sirupem s chutí perníku a šlehačky sáhne každý, kdo věří v ducha Vánoc. Může za to snad voňavé koření nebo malý vánoční perníček posazený do sněhové čepice ze šlehačky? Nevíme. Čím jsme si ale jisti, je to, že pro Perníkové latte se vrátíte minimálně ještě jednou. Je totiž pohádkově kouzelné.

 

Irish style caffè latte

Latte s irským krémem je NOVINKA mezi zimními kávovými nápoji. Láká kombinací lahodné kávy, smetany a chutí irské whiskey, která je nahrazena voňavým sirupem. Ten kávě propůjčí lehkou pikantnost a vůni dálek. Tento nápoj doporučujeme servírovat se šlehačkou, čokoládovým posypem a zlatou hvězdičkou z bílé čokolády. Pak bude zážitek dokonalý.

 

Oříškovo-čokoládové caffè latte

Caffè latte má tolik tváří! V zimě vám nastaví tu oříškovo-čokoládovou. Sametový nápoj je připravený z espressa a teplého mléka. Je doplněný lískovo-oříškovým sirupem, omáčkou z pravé belgické čokolády a kopečkem šlehačky. Na závěr přikouzlí barista křupavé kousky sušenek obalené v mléčné čokoládě a zlaté barvě.